Firma powstałą w 1988 roku. Od tego czasu wprowadziła na rynek produktów wiele popularnych kosmetyków. Na pewno wiele osób kojarzy krem z mleczkiem pszczelim. To właśnie popularny produkt prężnie działającej firmy.

Dlaczego historia firmy kosmetycznej jest ciekawa?

Jak już wcześniej zostało wspomniane, firma powstała pod koniec dwudziestego wieku. Preparaty przez nią produkowane oraz dostarczane na rynek pozyskiwane są z Morza Martwego. Wykazują one wiele cennych właściwości oraz świetnie oddziaływają na skórę. Firma Apis oferuje różne kosmetyki, które są odpowiedzią na potrzeby klientów. W firmie znajdziemy produkty przeznaczone do salonów spa oraz gabinetów kosmetycznych.

Firma zapewnia najwyższą jakość produktów i z tego jest znana. Wiele osób poleca kosmetyki firmy, uznając je za wysokiej jakości oraz w najmniejszym stopniu nie szkodzące zdrowiu. Warto także podkreślić, że przedsiębiorstwo współpracuje także z instytucjami badawczymi. Wysoka jakość oraz skuteczność kosmetyków potwierdzana jest przez wielu dermatologów oraz kosmetologów z dużym doświadczeniem.

Dlaczego warto postawić na produkty tej firmy?

Firma działa na rynku już od ponad trzydziestu lat. Przez ten okres zebrała sporo doświadczenia w dziedzinie dystrybucji swoich produktów w wielu kanałach. Od osiemnastu lat firma rozpoznawana jest dzięki produkowaniu kosmetyków z wykorzystaniem minerałów pochodzących z Morza Martwego. Marka oferuje już prawie pięćdziesiąt różnych produktów. Ich składniki pochodzą z różnych rejonów świata.

Co ma do zaoferowania przedsiębiorstwo kosmetyczne?

W szerokiej ofercie znajdziemy kosmetyki do pielęgnacji ciała, włosów oraz twarzy. Firma proponuje swoim klientom przeróżne szampony, maseczki, balsamy, party do zębów, kremy oraz rozmaite odżywki. Cała oferta dotyczy aż dwustu osiemdziesięciu różnych produktów, wśród których znajdują się także absolutne nowości. Wieloletnia tradycja, produkcja kosmetyków według sprawdzonych receptur, spora innowacyjność – to wszystko składa się na produkcję kosmetyków najwyższej jakości.

Dlaczego firma kosmetyczna stawia na jakość?

Przedsiębiorstwo cechuje się profesjonalnym podejściem i jakością przeróżnych produktów kosmetycznych. Firma organizuje wiele szkoleń, dzięki którym powiększa się wiedza w dziedzinie kosmetologii, co przekłada się na lepszą jakość oferowanych produktów. Pracownicy posiadają sporą wiedzę i ciągle się doskonalą. Firma nie boi się wyzwań i stawia na produkcje według najwyższych norm jakości. Wiele osób poleca produkty tej firmy, gdyż charakteryzują się świetną relacją ceny do jakości. To wyróżnia przedsiębiorstwo na tle konkurencji.